Askeri Komponentler

Anasayfa | Ürünler | Askeri Komponentler

Merit Elektronik sizlere aviyonik (havacılık) haberleşme, motor kontrol ve sürücüleri, discrete to digital çeviriciler, aydınlatma kontrol, haberleşme ve güç için izolasyon trafoları, DC-DC çeviriciler ve güç çözümleri için sektör liderlerinin askeri komponentlerini gururla sunmaktadır. 15 yılı geçen tecrübemizle savunma sanayi, aviyonik, uzay ve endüstriyel gibi farklı alanlarda en iyi performansı gösteren komponentlerle sizlere hizmet etmekteyiz.  Ticari kullanıma hazır (commercial-off-the-shelf COTs), hybrid entegreler, izolasyon trafoları, hat sürücüleri, alıcıları ve benzer entegreler tasarlayan ve üreten firmaları temsil etmekteyiz.

DDC – Data Device Corporation
DDC projelerinize yönelik aviyonik ve uzay haberleşme entegreleri, synchro/resolver çözümleri ve motor kontrol komponentlerine sahiptir. Uygulamalarınız için DDC komponent ürünleri: 

·         MIL-STD-1553 data bus
·         ARINC 429
·         Synchro/Resolver
·         Motor controllers

DEI – DEVICE ENGINEERING INCORPORATED
DEI öncelikli olarak aviyonik projeleri hedefleyen standart ürünleri içeren bir portfolyoya sahiptir. DEI çözümleri aviyonik haberleşme, güç kontrol, aydınlatma kontrol ve discrete to digital çeviriciler konularında ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Projeleriniz için DEI komponent ürünleri:

·         Güç kontrol
·         Discrete to digital çeviriciler
·         Aydınlatma kontrol
·         ARINC 429, 571 ve 575 için hat sürücüler, alıcılar ve göndericiler

BETA
BETA yüksek performans askeri, ticari ve uzay seviyesi manyetik komponentlerde lider bir firmadır. BETA ürünleri sizlere haberleşme protokolleri, güç ve benzer uygulamarınız için trafo (transformer) çözümleri sunmaktadır. BETA komponentleri:

·         Haberleşme Protokolleri Trafoları
·         Haberleşme protokolleri için izolasyon trafoları
·         Güç için izolasyon trafoları

VPT
VPT aviyonik, askeri ve uzay uygulamalarında güç çözümleri sunan dünya lideri bir firmadır. VPT firması ile sizlere komponent olarak yüksek güvenilirlikte DC-DC çeviriciler, EMI filtreler ve güç elektroniği aksesuarları sağlamaktayız.

·         Aviyonik ve askeri DC-DC çeviriciler
·         Uzay sistemleri DC-DC çeviriciler
·         Front end modüller ve aksesuarlar