DDC - DATA DEVICE CORPORATION

Anasayfa | Ürünler | DDC - DATA DEVICE CORPORATION


DDC – Data Device Corporation

DDC uzay ve savunma sanayi araçlarında ve endüstriyel uygulamalarda yüksek güvenilirlikte veri yolları, hareket kontrol ve solid-state güç kontrol alanlarında dünya lideri bir firmadır.

Uygulamalarınız için DDC ürünleri:

·         MIL-STD-1553 Data Bus Cards, Boxes, Components
DDC farklı çeşitlerde kart, kutu ve komponent düzeyinde bir çok MIL-STD-1553 haberleşme çözümüne sahiptir. MIL-STD-1553 ürünleri ethernet box, USB box, PCI-Express, AMC, PMC/XMC, PCI, cPCI/PXI, Mini-PCIe, PMC, PC/104 Plus, PCI-104, PCMCIA standartlarında olabilmektedir.

DDC aynı zamanda 1553 haberleşme komponentleri üretmektedir. Bu komponentler askeri ve uzay (aerospace) uygulamalarınızda farklı ihtiyaçlarınız için farklı paketlerde ve modüllerde mevcuttur.

·         ARINC-429 Cards, Boxes, Components
DDC ARINC-429 protokolü için farklı kart ve kutu çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda ARINC-429 için komponentler de üretmektedir.


·        Synchro/Resolver Cards, Boxes, Components
DDC sizlere bugünün ticari ve askeri ihtiyaçları olan, açı pozisyon göstergeleri ve simulasyonları ve destekleyici yazılımları ile birlikte synchro/resolver ürünlerini gururla sunar. Windows için yazılım destekleriyle PCI, PMC, PC/104, cPCI, VME ve USB formlarında DDC kartlarını kullanabilirsiniz.·        Solid-State Power Controllers
DDC askeri araçlar için solid state güç kontrol ürünleri tasarım ve üretiminde dünya lideri bir markadır. Bu ürünlerin yükleri koruması, uzun ömürlü olması ve kablo harneslerinde yüksek güvenilirliği yanı sıra, DDC SSPC ürünleri, aynı zamanda kullanıcının diğer görev kritik aktivitelerine odaklanmasına yardımcı olan, araç güç kontrol ve sağlıklı bilgi akışına yarayan akıllı güç yönetim sistemine sahiptir.

·        Motor Drives and Controllers
                DDC 100Vdc’den 600Vdc’ye kadar fırçalı, fırçasız ve indükte motorlar için yüksek güvenilirlikte motor sürücüleri ve kontrol ürünleri üretmektedir.

·        CANBus Cards
·        Serial I/O (RS-232/422/485) Cards
·        Multi-Protocol Cards, Boxes


NHi – National Hybrid Incorporated
National Hybrid Incorporated askeri ve endüstriyel uygulamalar için 1553 veri yolu, solid state güç kontrol, çoklu entegre modülleri ve müşteriye özel hybrid entegre ürünleri üretmektedir. NHi Temmuz 2013’de DDC firmasına katılmıştır.

Pascall
Pascall Electronics müşteriye özel ve standart güç kaynakları, RF ve mikrodalga sistemler, alt sistemler ve komponentler üretmektedir. Pascall Electronics sizlere RF tasarımlarınız için, güç ve osilatör ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaktadır.


Xcel
XCEL Power Systems 1956’dan beri, askeri güç kaynakları, müşteriye özel güç kaynakları ve düşük/yüksek gerilim switch mode özel güç kaynakları tasarımı ve üretiminde öncü bir firma olmuştur. Ürünler zorlu çevresel şartlar için tasarlanan uygulamalarda kullanılmaktadır. Xcel savunma sanayi, uzay, medikal, taşıma ve telekomunikasyon sektörlerine yönelik ürünler üretmektedir.