KOKI

Anasayfa | Ürünler | KOKI

1964’te kurulan KOKI lehim malzemeleri üretmekte ve geliştirmektedir. Günümüzde, hızla gelişen elektronik endüstrisinin beklentisi teknolojik, çevreyle dost ve uygun lehim malzemesi üretimidir. Bunu gözeterek, halojensiz flux, çatlamayan ve düşük erime sıcaklığı olan lehim alaşımları geliştiren KOKİ, yüksek kalitede lehim üretmektedir. KOKİ firması profesyonel ve özelleşmiş çalışanlarıyla lehimleme sektöründe son teknolojileri, kalite seviyesini ve değerli hizmetleri sizlere sağlamaktadır.

boost
Krem Lehim

Ø Kurşunsuz Krem Lehim
lead free koki.jpg
- Baskılamada devamlılık sağlar ve CPS uygulamalarını normal hızda ya da daha hızlı gerçekleşmesini sağlar. Stencilde bekleme süresi uzundur.
- Isıya yüksek direnç gösterir ve zor komponentler için erimede ve ıslanmada iyi performans gösterir.
- Halojensiz standart üründür.
- Özel kimyasal formülü sayesinde geniş pad’lerde daha iyi yayılma.
  
 
Ø Kurşunlu Krem Lehim
1547665.jpeg
- Baskılamada devamlılık sağlar ve CPS uygulamalarını normal hızda ya da daha hızlı gerçekleşmesini sağlar. Stencilde bekleme süresi uzundur.
- Özellikle seçilmiş tiksotropik malzemeler, gevşeklik konusunda direnç sağlar ve lehimin köprülenmesini ve boncuklanmasını engeller.
- Yoğun araştırma geliştirme faaliyetleri sonucunda seçilen flux formülasyonu ile iyi yayılma gerçekleştirir.
- İçerisindeki flux malzemesinin uygun termal dayanıklılığı sebebiyle iyi sıvılaşma gösterir ve lehim bacaklarındaki dengesizliği (yastık etkisi - pillow joints) engeller.


boost
SMT Yapıştırıcı

·         Başarılı yapısı ile mükemmel yapıştırır.
·         Yığılmaya karşı dirençlidir.
·         Güçlü yapıştırma özelliği
·         Uzun raf ömrü


www.ko-ki.co.jp