Mycronic

Anasayfa | Ürünler | Mycronic


Mycronic elektronik endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyime sahip, yüksek teknoloji firmasıdır. 50 ülkeden fazla iş ortakları, acentaları ve distribütörleri bulunmaktadır.

* Elektronik endüstrisini dünya lideri lazer maske üreticileri ve SMT dizgi çözümleri ile desteklemek
* 50 ülkeden fazla lokasyonda hizmet vermek
* 450’den fazla patent
 

boost
MY200

MY200 serisi dizgi makineleri ile esneklik ve hız arasında bir tercih yapmak zorunda kalmayacaksınız. Dizgi esnasında en hızlı feeder değiştirme ve saatte 180000 komponent dizebilme hızı ile hem sürat hem de esnekliğe kavuşabilirsiniz.

 


boost
MY600JD

Dinç ve güvenilir, jet dispenser MY600JD makinesi, stencil kullanmadan, hızlı ve hassas krem lehim baskısı yapabilmektedir. MY600JD geleneksel dispenser makinelerine göre daha hızlı işlem yapmaktadır. 2000 kilogramlık granit dengelerle sabit durma, direk sürülen motorlar ve carbon fiber beam özellikleri MY600JD’nin kilit özellikleridir. Sonuç olarak MY600JD 1.5m/s hareket edebilme kapasitesinde, mikrometre hassasiyetinde ve 3g’ye varabilen ivmede çalışabilmektedir.  


boost
MY600

Her geçen gün kartlar ve komponentler küçülmekte ve kompleks hale gelmektedir. Üreticiler bu karmaşık kartlar için jet-printing makinelerinden yararlanabilirler. Maliyetler üzerinde artan baskı, kısaltılan üretim serileri ve yüksek kalite standartları; tüm bunlar modern elektronik endüstrisinde jet printing teknolojisinin önemini vurgulamaktadır.MY600 makinesi ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.
MY600 Jet Printer inanamayacağınız kadar hızlı, hassas ve 1 milyon nokta/saat’den daha hızlı olabilen yapısıyla karmaşık artları üretebileceğiniz bir teknolojidir. boost
SMD Tower

SMD Tower üretim hattınızın yakınında kullanabileceğiniz, esnek ve genişleyebilen bir ara depolama ünitesidir. SMD Tower ürünü sayesinde SMT hattınızda hızlı değişimler yapabilmek için ihtiyacınız olan komponent ihtiyacınız olan yerde olacaktır. En çok kullandığınız komponentlerinizi Agilis feeder eklentisi ile depolayabilirsiniz.www.mycronic.com