Hakkımızda

Anasayfa | Hakkımızda

Merit Elektronik Ltd. Şti. Aviyonik (havacılık), askeri ve uzay uygulamalarında komponent seviyesinden kutu seviyesine ürünleri Türk sektörüne sunan seçkin bir distribütör firmadır.

Merit Elektronik kritik sistemlerinizde hızlı gelişim elde edebilmeniz için sizlere databus (1553, ARINC 429) ürünleri, trafolar, hareket kontrol ürünleri, SSPC (solid state güç kontrol), motor kontrol/sürücüleri, 1553 test ve simülasyon donanım ve yazılımları, yüksek güvenilirlikte DC-DC çeviriciler, EMI filtreler, ARINC entegreleri, discrete to digital entegreleri, aydınlatma kontrol entegreleri, DSP kartları, A/D, D/A RF front-end kartları, I/O kartları, FPGA kartları, radar için kartlar, SAR, EW, LIDAR, comint, sigint, RWR uygulamaları, frekans standartları, GPS clock, Network Time Server ve GPS kullanan NTP server, veri yolları seviyesinde uygulamalar için PCI kartları gibi plug-in zamanlama kartları, GPS frekans standartları, GPS Master Clock, zaman ve frekans sistemleri, SBC (Single Board Computer), işlemci kartları, carrier kartlar sunmaktadır.

Ürünlerimizin çoğu ticari kullanıma hazır (COTS) ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Yer sistemlerinde, havada, denizde ya da ötesinde Merit Elektronik ürünleri görev kritik koşullarınız için tasarlanmış ve kendilerini ispatlamış ürünlerdir.

Merit Elektronik ekibi sektörde deneyimli mühendislerden oluşmaktadır. 1998’den beri sektöre hizmet etmekte ve son teknoloji ürünleri tedarik ederek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedr.