Askeri Komponentler

Anasayfa | Ürünler | Askeri Komponentler

Merit Elektronik sizlere aviyonik (havacılık) haberleşme, motor kontrol ve sürücüleri, discrete to digital çeviriciler, aydınlatma kontrol, haberleşme ve güç için izolasyon trafoları, DC-DC çeviriciler ve güç çözümleri için sektör liderlerinin askeri komponentlerini gururla sunmaktadır. 15 yılı geçen tecrübemizle savunma sanayi, aviyonik, uzay ve endüstriyel gibi farklı alanlarda en iyi performansı gösteren komponentlerle sizlere hizmet etmekteyiz.  Ticari kullanıma hazır (commercial-off-the-shelf COTs), hybrid entegreler, izolasyon trafoları, hat sürücüleri, alıcıları ve benzer entegreler tasarlayan ve üreten firmaları temsil etmekteyiz.


DEI – DEVICE ENGINEERING INCORPORATED
DEI öncelikli olarak aviyonik projeleri hedefleyen standart ürünleri içeren bir portfolyoya sahiptir. DEI çözümleri aviyonik haberleşme, güç kontrol, aydınlatma kontrol ve discrete to digital çeviriciler konularında ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Projeleriniz için DEI komponent ürünleri:

·         Güç kontrol
·         Discrete to digital çeviriciler
·         Aydınlatma kontrol
·         ARINC 429, 571 ve 575 için hat sürücüler, alıcılar ve göndericiler


VPT
VPT aviyonik, askeri ve uzay uygulamalarında güç çözümleri sunan dünya lideri bir firmadır. VPT firması ile sizlere komponent olarak yüksek güvenilirlikte DC-DC çeviriciler, EMI filtreler ve güç elektroniği aksesuarları sağlamaktayız.

·         Aviyonik ve askeri DC-DC çeviriciler
·         Uzay sistemleri DC-DC çeviriciler
·         Front end modüller ve aksesuarlar