BRANDYWINE COMMUNICATIONS

Anasayfa | Ürünler | BRANDYWINE COMMUNICATIONS


BRANDYWINE COMMUNICATIONS

Brandywine Communications zaman ve frekans sektöründe yüksek kalite ürünler sunmaktadır. Sistem üretim hattı tekil ve ikili-yedekli modelleri, GPS senkronize ürünler ve geniş yelpaze osilatör tercihleri içermektedir. Osilatör tercihleri TCXO, OCXO, high-stability OCXO ve Rubidium türlerini içermektedir. GPS tercihileri C/A code ve SAASM yapılarını kapsamaktadır.
Brandywine ürünleri:

·         Zaman ve Frekans Sistemleri
Bu ürünler askeri ve ticari uygulamalarda geniş yelpazede zaman ve frekans sinyalleri sağlamak için üretilmektedir. Bu sistemler GPS senkronizasyonu, tercihen SAASM GPS, Cesium clock, rubidium ya da ovenized quartz osilatör, ultra düşük faz gürültülü frekans referansları içermektedir. Standart ürünler Network Time Protocol (NTP), IRIG B, Have Quick, 10 MHz, ASCII time messages ve 1PPS sinyallerini kapsamaktadır.

·         Commercial GPS Synchronized Clocks Modular Timing Systems
Brandywine communications sizlere tasarımlarınız için yüksek seviye zaman ve frekans kesinliği sağlayan, NFS-220 ve NFS-220 plus gibi GPS clock çeşitleri bulunan bütçe dostu ürünler sunmaktadır.

·        Time and Message Displays
                Brandywine farklı ölçülerde ve şekillerde, IRIG-B, GPS ya da NTP senkronizasyonu gibi seçeneklerle dijital ve analog clock ihtiyaçlarınız için hassas zaman gösterge (time display) ürünleri sağlamaktadır. Buna ek olarak Brandywine zaman göstergeleri opsiyonel olarak tarih mesajlı olabilir ve ürün boyutları 6 inch’ten 8 feet’e kadar olabilir.

·        NTP/PTP Zaman Sunucuları (Time Networks)
Brandywine geniş üretim hattında NTP (network time protocol) protokolünde network zaman sunucuları (Network Time Server) üretmektedir. Bu NTP sunucuları  zaman-senkronize bilgisayarlar, zaman göstergeleri (time display), PBX’ler ve diğer çeşitli ekipmanlar için uygun ve esnek kullanım sağlamaktadır. Brandywine firmasının bütün network zaman sunucuları GPS network time protocol ya da network zaman senkronizasyonu için NTP kullanmaktadır.


·        Frequency Standards
·        Time and Frequency Distribution
·         Bus Level Plug-in Cards
·        Time Measurement Equipments OEM Solutions
·        IEEE - 1558 Precision Time Protocol (PTP) Solutions Telecom Network Synchronization Solutions