CONCURRENT TECHNOLOGIES

Anasayfa | Ürünler | CONCURRENT TECHNOLOGIES


Concurrent Technologies

Tüm Concurrent Tech ürünleri kritik gömülü uygulamalarınızda uzun ömürlü olması için tasarlanmış, single board computer ürünleridir. Endüstriyel ve askeri projeleriniz için Merit Elektronik sizlere Concurrent Single Board Computer ürünlerini sunmaktan gurur duyar. Concurrent Tech sizlere geniş kapsamlı ticari kullanıma hazır (Commercial-off-the-shelf) açık standartlarda ürünler sağlamaktadır. Ayrıca Concurrent projelerinize özgü ihtiyaçlarınız için size özel çözümler üretebilmektedir.
Concurrent Tech ürünleri:

·         6U CompactPCI Processor Boards
Concurrent Tech firmasının Intel Core işlemci tabanlı 6U CompactPCI ürünleri kullanıcılara yüksek performans ve yüksek entegrasyon imkanı sağlamaktadır. Bu kartlar genellikle system slot kontrolünde, çevresel kontrollerde ve uydu kartlarında kullanılır. Uygulamanın çevresel şartlara uyumluluğu açısından bu ürünler geniş sıcaklık aralıklarında çalışabilmektedirler. Ürün portföyü aynı zamanda switch fabric boards, XMC/PMC carriers ve rear transition modüller gibi tamamlayıcı ürünler de içerir. Entegrasyonun kolay olması için işletim sistemlerine yönelik kart destek paketleri sağlanmaktadır.

·         3U CompactPCI Processor Boards
3U CompactPCI kart mimarisi endüstriyel, taşımacılık ve savunma sanayi uygulamalarında popüler olmaya devam etmektedir. Concurrent Tech  sizlere yüksek performans Intel Core işlemcileri ve düşük güç Intel Atom işlemcileri içeren ticari ve sağlamlaştırılmış kart çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda storage, XMC/PMC carriers ve rear transition modülleri gibi tamamlayıcı ürünlerle müşterilerin kullanım çeşitlerini arttırmaktadır.

·        6U VPX Processor Boards
Concurrent Tech firmasının 6U VPX kartları yüksek performans Intel işlemci içeren, uzun ömürlü ürünlerdir. Concurrent Tech ürünleri yer kullanımları, geniş sıcaklık aralıkları ve zorlayan çevresel şartlar için uygundur. Güvenlik,  dahili test ekipmanı ve kartlar arası haberleşme için software ve firmware seçeneklerini işletim sistemleri uygulamalarında mümkün kılan kart destek paketleri sağlanmaktadır.  

·        3U VPX Processor Boards
Concurrent Technologies sizlere yüksek performans intel işlemciler içeren uzun ömürlü 3U VPX kartlarını sunmaktadır. Concurrent Tech ürünleri yer kullanımları, geniş sıcaklık aralıkları ve zorlayan çevresel şartlar için uygundur. Güvenlik,  dahili test ekipmanı ve kartlar arası haberleşme için software ve firmware seçeneklerini işletim sistemi uygulamalarında mümkün kılan kart destek paketleri sağlanmaktadır.  

·        VME/VXS Processor Boards     
·         AMC Processor Boards
·        PMC/XMC Processor Boards
·        Software