PENTEK

Anasayfa | Ürünler | PENTEK


PENTEK

PENTEK firmasının data acquisition, digital signal processing ve software radio uygulamaları konularında ürünleri bulunmaktadır.

Projeleriniz için PENTEK ürünleri:

·         Data Acquisition ve I/O Kartları
PENTEK sistem tasarımlarınızda ve uygulamalarınızda kullanabileceğiniz geniş kapsamlı, ticari kullanıma hazır ve sağlamlaştırılmış data acquisition kartları ve modülleri üretmektedir. A/D, D/A çeviriciler, analog ve dijital I/O ürünleri, çoklu modül senkronizasyonu için clock sinyali üreteçleri gibi 100’e yakın kart seviyesinde bir çok ürünü sizlere sunmaktadır. PENTEK kartları AMC, XMC, FMC, PMC, cPCI, PCIe, VME ve VPX ve son seri arayüzleride kapsayacak yapıdadır.

 
·        Digital Signal Processing Boards
PENTEK firmasının ürünlerinde yüksek performans Xilinx virtex serisi FPGA’leri bulunmaktadır. Bu ürünler içerisinde, ihtiyacınız olan uygun olan digital signal processing kartlarını bulabilirsiniz.

·        Software Radio
PENTEK firmasının software radio ve A/D, I/O ürünleri sektördeki en kapsamlı ürünlerdir. Kartlar AMC, XMC, FMC, PMC, cPCI, PCIe, VME ve VPX standartlarındadır.

·        Talon Recorders (High speed real-time recording)
Talon Recording sistemleri yüksek hızda kayıt yapabilen, veriyi diske gerçek zamanlı aktarma yapabilen kapasitede ürünlerdir. Talon recorder ürünlerinin oldukça fazla olan saklama alanı kullanıcılara saatlerce hatta günlerce kayıt imkanı sunar. Bu ürünler bir kaç farklı yapıda tasarlanmıştır ve farklı çevresel şartlarda işlem yapabilecek kapasitededirler.

 
·         Bandit Analog Receiver Boards
·         Flexor FMC Modules
·         FPGA
·         Onyx Virtex-7 FPGA Products
·        Software (Board support packages, recording software and more)
·        Spark Dev Systems (SDR, Data Acquisition & I/O Boards)
·        System Accessories
·        Cobalt Virtex-6 FPGA Boards
·        VPX (Bus and serial fabric technology)